Objerky

У цій категорії немає товарів

Джеркі - це шматочки сушеного м'яса зі спеціями, родом з Америки і Південної Африки.

ОбJerky - це перший український бренд в'яленого м'яса, який втілив древні індіанські рецепти за допомогою сучасних технологій. Їх місія - не тільки дарувати багато білка і енергії, але й надихати вас на активноге і вільне життя справжніх м'ясоїдів.

ОбJerky - родом з диких прерій

Раніше індіанці прерій, американські поселенці і південноафриканські бури готували джеркі під відкритим небом, розвішуючи м'ясо на примітивних решітках з дерева. Жар багаття сушив м'ясо, а дим додавав аромату і відганяв мух. У ті брутальні часи джеркі носили в полотняних або шкіряних мішках і запивали річковою водою на привалах.

Тепер в'ялене м'ясо готують на промислових установках за сучасними австрійськими технологіями і упаковують в пластикові пакети. Але в м`ясі ОбJerki залишився все той же смак пригод і подорожей. Чого хоча б коштує той факт, що з 1996 року джеркі входять до складу раціону американських космонавтів!

Тому що ОбJerky - їжа для активних людей

Що зовсім не дивно, з огляду на його походження. Туристи всіх мастей і спортсмени - чи не головні споживачі сушеного м'яса. Українські мандрівники настільки полюбили ОбJerky, що з тих пір він встиг побувати майже у всіх куточках світу - від рідних Карпат до Евересту, від спекотної Африки до прохолодної Патагонії і ісландського льодовика Ватнайекюдль. А ви ще не пакуєте свої джеркі в рюкзак?

Підтримка активного способу життя своїх споживачів - важлива місія бренду. І вони роблять це не тільки заряджаючи вас білком. В асортименті компанії на UAmade є злегка несподіваний товар - фрісбі. Це спортивний снаряд у вигляді диска для гри в алтимат, що представляє собою незвичайний синтез американського футболу та баскетболу.

Але навіть після найкрутіших подорожей і запальних ігор хочеться відпочити ... Що ж, джеркі - це класна закуска для того, щоб подивитися фільм, спортивний матч або просто посидіти в компанії старих добрих друзів.

А що в ньому такого особливого?

Objerky - це 100% натуральне м'ясо. Для його виготовлення беруть тільки самий соковитий балик з мінімальним вмістом жиру. 100 грам джеркі містять приголомшливі 46% білка! Додайте сюди ароматних спецій і трохи солі - і ви отримаєте майже ідеальне джерело корисного протеїну.

І ще трохи переваг Objerky для активних людей:

  • Економія ваги - 35 грамів джеркі дорівнюють 100 г сирого м'яса;
  • 1 упаковка в'яленого м'яса - це 20% добової норми білка;
  • Тривалий термін зберігання - 3 місяці;
  • Унікальна суміш спецій для кожного виду м'яса;
  • Класичний смак тисячолітнього рецепта.

Правда, з останнього пункту випливає головний недолік ОбJerky - він занадто швидко закінчується ... Втім, це можна вирішити - на UAmade ви можете замовити цілий ящик. Досить, щоб почати підкорення світу.