Фільтри товарів
Бренди
Ціна

грн  –  грн

  • 155грн
  • 155грн

Ключниці на стіну

Ключниця є спеціальною шафою для зберігання ключів. Зазвичай навіть у однієї сучасної людини є декілька ключів, принаймні від:

  • квартири;
  • автомобіля;
  • роботи.

Якщо ж це не одна людини, а, наприклад, родина з трьох чи навіть чотирьох осіб, це вже велика купа ключів. Та, на жаль, вони не зібрані в одному місці, а знаходяться в різних місцях квартири. Ситуація погіршується тим, що дублікати можуть бути не на кожен ключ. Начеб-то не така вже й велика проблема, але якщо уявити, що відбувається, коли комусь потрібно знайти хоча б один ключ. Незвичайна настінна ключниця може стати дійсно особливим місцем для зберігання ключів. Якщо вам потрібна креативна ключниця настінна, поспішіть купити бажану річ вже зараз.

Якими бувають недорогі настінні ключниці?

Такі оригінальні речі як ключниці на стіну відрізняються своїми розмірами, форматом, бувають як відкритими, так і закритими, а також відрізняються дизайном. За бажанням можна обрати що завгодно, враховуючи особливості дизайну. Так, скажімо, можна зупинити свій вибір на ключниці у морському стилі.

Відкриті ключниці відрізняються тим, що всі ключі добре видно всім оточуючим. Відповідно закриті приховують все, що міститься всередині. Можна побачити тільки невеличку оригінальну шафку у модному дизайні. Окрім того, ключниця додатково може закриватись склом, за яким, власне, буде видно, що знаходиться всередині.

Матеріали для виготовлення таких виробів можуть використовуватись різні. Найчастіше це дерево. Вони дійсно практичні, міцні, а натуральне дерево завжди дуже модне. Декоративна ключниця з дерева гармонійно поєднується з оформленням у морському стилі, а тому такий варіант можна з упевненістю назвати найпопулярнішим.

Одна з найулюбленіших сучасних ключниця з годинником. Щоб дійсно максимально раціонально використати таку деталь, дизайнери заздалегідь продумують наявність у квартирі, будинку годинника. Коли ми виходимо з дому, дуже часто дивимось на час. Завдяки ключниці з годинником життя стає цікавішим та простішим.

Які переваги у класної настінної ключниці?

Насправді гарна настінна ключниця має чимало переваг, що дійсно відрізняють її від інших елементів у квартирі. Такий виріб варто обирати з таких причин:

  • модний так стильний інтер'єр;
  • практичність;
  • універсальність.

Як обрати?

Обираючи маленьку настінну ключницю, неодмінно враховуйте стиль дизайну квартири чи будинку. Важливим буде також матеріал виготовлення. Неодмінно зупиніть свій вибір на ключниці з натуральних матеріалів.

Кольорова гамма такого виробу неодмінно повинна співпадати із загальною палітрою приміщення та не робити на собі зайвих акцентів.

Де продають?

Хочете купити якісну ключницю на стіну? У такому випадку придбайте необхідну вам річ в місцевому магазині або зробіть покупку онлайн в одному з популярних інтернет-магазинів.

Наш інтернет-магазин uamade пропонує купити якісну настінну ключницю. У нас є великий вибір виробів від українських виробників.

Якщо плануєте купити ключницю на стіну, але все ще вагаєтесь, поспішіть зробити швидке замовлення на нашому сайті. Ми гарантуємо вам високу якість товарів та привабливі ціни.

Всього в категорії 1 товару(ів). Ціною від 155 до 155 грн.