Як обрати розмір

Купувати одяг через інтернет-магазин легко. Важливо тільки правильно визначити свій розмір. Перше, що потрібно зробити, визначаючи свій розмір одягу - ретельно вимірювати власні параметри. Так що озбройтесь сантиметровою стрічкою і знімайте мірки.
Врахуйте: це теж треба робити правильно. Стрічка повинна прилягати до тіла щільно, ніде не затягуватись і не звисати. Тому бажано знімати мірки не самостійно. Для вибору правильного розміру потрібні наступні параметри

Обхват грудей.

Стрічка проходить зі спини на рівні пахв по найбільш виступаючим точкам грудей. Дівчатам ще потрібно виміряти об'єм під грудьми.

Обхват талії.

Тут все просто, але стрічку варто тримати вільно. Краще вимірювати строго горизонтально по найвужчій частині тіла і проходячи через найбільш виступаючу точку живота. Важливо не втягувати живіт, інакше мірки будуть некоректними.

Об'єм стегон.

Об'єм стегон вимірюється по найбільш виступаючим частинам сідниць і стегон - це приблизно на 15-20 см нижче талії. Щоб правильно зняти мірки, розташовуйте стрічку горизонтально, проводячи посередині стегна і ззаду по найбільш виступаючим точкам сідниць.
 
Тепер залишилось лише знайти свій розмір у таблиці і сміливо купувати омріяну річ!

Розмір жіночого верхнього одягу

Розмір чоловічого верхнього одягу

Розмір жіночих брюк, джинсів

Розмір чоловічих брюк, джинсів

Розмір бюстгалтера

Розмір одягу для дитини до 2-х років

Розмір одягу для дітей до 10 років

Розмір одягу для дітей 10 років і більше