Як обрати розмір

Купувати одяг через інтернет-магазин легко. Важливо тільки правильно визначити свій розмір. Перше, що потрібно зробити, визначаючи свій розмір одягу - ретельно вимірювати власні параметри. Так що озбройтесь сантиметровою стрічкою і знімайте мірки.
Врахуйте: це теж треба робити правильно. Стрічка повинна прилягати до тіла щільно, ніде не затягуватись і не звисати. Тому бажано знімати мірки не самостійно. Для вибору правильного розміру потрібні наступні параметри
Обхват грудей.
Стрічка проходить зі спини на рівні пахв по найбільш виступаючим точкам грудей. Дівчатам ще потрібно виміряти об'єм під грудьми.
Обхват талії.
Тут все просто, але стрічку варто тримати вільно. Краще вимірювати строго горизонтально по найвужчій частині тіла і проходячи через найбільш виступаючу точку живота. Важливо не втягувати живіт, інакше мірки будуть некоректними.
Об'єм стегон.
Об'єм стегон вимірюється по найбільш виступаючим частинам сідниць і стегон - це приблизно на 15-20 см нижче талії. Щоб правильно зняти мірки, розташовуйте стрічку горизонтально, проводячи посередині стегна і ззаду по найбільш виступаючим точкам сідниць.
Як визначити свій розмір джинсів?
Для того, щоб визначити свій розмір джинсів, як жіночих, так і чоловічих, потрібно відняти від цифри свого українського розміру одягу число «16». Наприклад, якщо твій розмір одягу 42, то розмір джинсів - 26.
Розміри дитячого одягу
Визначити дитячі розміри трохи складніше. Так, більшість виробників для найменших дітей в якості розміру беруть зріст дитини. Це діє тільки до 2-3 років, але тільки за умови стандартних параметрів вашого малюка.
Для того щоб визначити розміри дітей від 4-х до 10-и років, потрібно зробити ті ж виміри, що і для дорослих.