Plan b Office

37596
На віддаленому складі
Ціна: 890 грн
37597
На віддаленому складі
Ціна: 790 грн
41519
На віддаленому складі
Ціна: 890 грн
37600
На віддаленому складі
Ціна: 390 грн
37594
На віддаленому складі
Ціна: 890 грн
37602
На віддаленому складі
Ціна: 390 грн
37599
На віддаленому складі
Ціна: 790 грн
37595
На віддаленому складі
Ціна: 890 грн

VaseHead (Plan b Office) - бренд багатофункціональних скульптур-органайзерів у формі голів великих людей. Місія VaseHead - дати вам можливість прикрашати свої будинки практичними витворами сучасного мистецтва. Це ексклюзивний продукт для тих, кому набрид нудний масмаркет і корпоративна строгість. Гіпсова голова-вазон виглядає креативно і сучасно, вона добре підійде під офісний або домашній інтер'єр.

Як все починалося

Стартап заснував Степан Женков, юрист за освітою. Одного разу він здивувався нудності інтер'єру своєї вітальні і вирішив купити собі підставку під вазон. Перелопативши купу інтернет-магазинів, він не знайшов нічого підходящого. Звичні бетонні або пластикові горщики здавалися йому купою мотлоху. Випадкове фото єврейського царя Давида в стрічці новин наштовхнуло на думку створити оригінальний вазон у вигляді красивої античної голови. 

Перші кілька прототипів вийшли невдалими, але вдосконалена версія підкорила знайомих і колег Степана. Спочатку новоспечений стартапер продавав незвичайні вазони в Інстаграмі, але вже через рік вирішив завойовувати світові ринки і виставив свій продукт на KickStarter під новою назвою Hero Organiser. Потрібну суму в 3000 євро він зібрав за кілька годин. Зараз Степан працює над просуванням бренду в США, здійснюючи свою мрію про продукт світового рівня.

У чому особливості VaseHead

Ексклюзивні вазони в формі голови зроблені зі спеціального еко-гіпсу і пофарбовані органічною фарбою, тому вони абсолютно безпечні для вашого здоров'я. Але будьте обережні - незважаючи на невеликий розмір, кожен арт-вазон важить 2,5 кілограма.

В інтернет-магазині UAmade ви можете вибрати великий асортимент скульптур різного кольору. Кожна представляє одну з відомих історичних особистостей або персонажа з фільмів:

  • Дональд Трамп;
  • Альберт Ейнштейн;
  • Цар Давид;
  • Бетмен;
  • Дарт Вейдер та інші.

І будьте готові почути град запитань від вражених приятелів.

Як можна використовувати арт-органайзери VaseHead

Спочатку VaseHead створювалися як нестандартні скульптурні вази. Однак їх можна застосовувати і для інших цілей:

  • Органайзер для канцелярії;
  • Стильний елемент декору;
  • Свічник;
  • Підставка для косметичного приладдя;
  • Ваза для фруктів.

Втім, ви можете знайти їм десятки інших застосувань - все обмежується тільки вашою фантазією.

Міняйте нудьгу на креатив Vase Head

У кожному середньостатистичному офісі або квартирі можна побачити сірі пластикові органайзери, коричневі вазони або блискучі скульптури з дизайном позаминулого століття. Ламайте стереотипи за допомогою красивих і практичних скульптур від VaseHead. Залишилося зробити всього пару кліків, щоб перетворити своє житло в храм сучасного мистецтва.

Ціна