Pasportu

У цій категорії немає товарів

Хто з нас в дитинстві не любив писати послання дорослим? Залишати їх де-небудь на холодильнику, столі, наслідуючи бабусям чи мамам, що давав записки нам або комусь ще з членів сім'ї. Зараз подібні записки потихеньку виходять з моди, але не у всіх і не скрізь. Тим більше, що з'явився прекрасний привід повернути їх в Ваш будинок: миленька магнітна дошка-кіт у кого завгодно викличе бажання взяти в руки крейду і таки залишити послання! Для написи досить скористатися
дрібному, який входить в комплект до дошки. Зручність полягає в тому, що всі комплектуючі деталі мають магніт: сама дошка, крейда і мочалка для стирання написаного. Таким чином, не потрібно за кожним разом шукати крейда по всьому будинку, все тут же, у Вас під рукою.


Корисний подарунок - кращий подарунок


Записка на холодильнику - хіба це не прояв самої справжньої турботи про рідну людину? Колись це було необхідністю через відсутність сучасних гаджетів, які передають інформацію за все за кілька миттєвостей, тепер же це сама справжня сімейна романтика. Але хіба шматки паперу - це зручно? Давайте думати ширше, фантазувати яскравіше! Адже якщо на дверцятах холодильника оселиться веселий товстий кіт, а на його чорному Котячий пузі буде можливість писати крейдою нагадування - жінка не стримає свого захоплення. Магнітна дошка для крейди "Кот Ашот" послужить не тільки користь, але буде радувати кожен день. Але якщо Ваш близький за краще строгість, то і для нього є вихід - магнітна дошка для малювання крейдою "Standart" - відмінний, але більш стриманий варіант для виконання таких же корисний функцій.