Light Inside

У цій категорії немає товарів

LIGHT INSIDE - бренд, який пробуджує світло всередині тебе. Одяг повинен приносити не тільки естетичне задоволення, а й робити комфортним кожен рух. Люди вічно кудись поспішають і дратуються через дрібниці, забуваючи одну просту аксіому: всі твої думки і бажання матеріальні, тому необхідно думати тільки про хороше, насолоджуючись кожною хвилиною. Включи маленького внутрішнього буддиста, який буде посміхатися в метро і купувати у бабусь польові квіти, тому що найголовніші зміни потрібно починати з себе.

Наша місія - привнести в цей світ трохи любові. Одяг від LIGHT INSIDE - це прекрасний шанс отримати частинку доброти.

Історія зародження концепції LIGHT INSIDE

В один прекрасний день ми прокинулися і вирішили, що цьому світу не вистачає одягу, який міг би приносити радість і генерувати духовний спокій. Ми переконані, що в кожній людині живе потік творчої енергії, яку необхідно періодично виплескувати в маси. Так в наших головах виникла ідея створювати концептуальні принти з великим і світлим сенсом. Ми довго працювали над формою, змістом і кольоровою гамою. Зараз в арсеналі LIGHT INSIDE є повноцінна лінійка стильного одягу для будь-якого віку.

Девіз нашої великої і дружньої команди "Світло всередині". Це дійсно так, тому що ми віримо, що кожна людина наповнена тільки щирими та добрими почуттями, яких іноді не видно в потоці метушливих буднів.

Одяг від LIGHT INSIDE здатен в повній мірі передати твій внутрішній стан, тому радимо негайно натиснути на кнопку "купити" і доторкнутися до прекрасного.

Краса всередині тебе

У нас є безліч варіантів, як урізноманітнити твій гардероб. Оригінальні та яскраві принти в тандемі з простими та зручними фасонами - все, що тобі потрібно знати про LIGHT INSIDE. У нашому каталозі ти знайдеш:

  • універсальні світшоти;
  • зручні футболки;
  • неймовірно стильні сукні;
  • оригінальні джемпери;
  • класні штани.

Ми допоможемо тобі створити стильний і цілісний аутфіт.

LIGHT INSIDE: бренд нового покоління

Ми намагаємося кожен день ставати краще, тому ретельно працюємо не тільки над концепцією, а й над сервісом. LIGHT INSIDE - це абсолютно новий формат з корисним змістом. Замовивши наш одяг, ти відкриєш перед собою світ незаперечних переваг, серед яких:

  • Швидка доставка по всій Україні. Київ, Львів, Одеса, Запоріжжя, Дніпро, Харків. А в якому місті живеш ти? Ми доставимо одяг в лічені дні.
  • У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні матеріали.
  • Оплата будь-яким зручним способом.
  • Оригінальні принти, нанесені методом цифрового друку.
  • Низька ціна.

Ми все робимо з турботою про своїх клієнтів!

Хочеш відчути нашу філософію на собі? Тоді радить зазирнути на сайт UAmade і вибрати собі щось підходяще.