domycard

У цій категорії немає товарів

Історія бренду Domycard

Іноді, щоб висловити свою любов потрібно зовсім небагато. Чашка кави, приготована з любов'ю, букет польових ромашок або листівка, яка буде викликати посмішку.

У трьох подруг Каті, Люди і Віки, була давня традиція, під час подорожей відправляти одна одній незвичайну листівку з якоюсь мотивацією або підказкою: «У Львові така смачна кава, приїжджай!», «У Парижі влаштовують пікнік на набережній - відмінна ідея!». І як раз в одній з таких подорожей, прийшла чудова ідея, чому б самим не почати робити такі листівки? Так в 2016 році і з'явився український бренд Domycard. Перший запуск був до Дня закоханих, що було прекрасним інфоприводом, щоб заявити про себе. І людям сподобалось, дівчата вирішили розвиватись далі, удосконалити продукт, адже ідея - оригінальна, а їх любов до своєї справи - безмежна. Ідея, яка втілена з душею відразу відчувається і приносить колосальне задоволення клієнтам.

Емоції в подарунок

Набір листівок "Для закоханих", який можна купити на UAmade - це цілий ряд завдань для двох, який складається з 14 листівок, сім з них для нього, а сім для неї, але найцікавіше, що всі ілюстрації настільки гарні, тому що промальовані вручну. Крім того, що завдання буде весело виконувати, таке проведення часу дуже зближує. Кожна листівка від Domycard мотивує до дії, а може щось ви зможете спробувати вперше.

Бренд також подбав про те, щоб у вас була можливість виконувати такі оригінальні завдання з друзями, рідними або колегами і розробив серію листівок "Щастя є". Такому креативному подарунку зрадіє кожен. Адже кожен має власний рецепт щастя, тож у цьому наборі всі знайдуть щось для себе.

У сучасному світі ми все рідше можемо здивувати наших близьких. Всім набридли банальні подарунки, недоречні сувеніри, адже найважливіше - емоції.

Листівки від Domycard - це не просто завдання:

  • Це варіант спільного проведення часу
  • Найкращий подарунок для людини, у якої все є
  • Оригінальний спосіб дізнатися про один одного краще
  • Недорога ціна сумісна з прекрасною якістю

Для кого створювався Domycard

Найважливіше в бізнесі Domycard - це почути чого потребує клієнт і втілити це в життя. Клієнти у бренду найрізноманітніші: божевільні закохані, креативні хлопці і дівчата, люблячі  дочки і сини, турботливі колеги, всі вони шукачі пригод, які намагаються внести фарби в своє життя. Щоб здивувати, не потрібно шукати привід, доставляйте щастя 365 днів на рік, швидше замовляйте листівки, швидше даруйте радість коханим. Ми обов'язково відправимо набір емоцій від Domycard, незалежно в якому куточку країни ви перебуваєте. Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, та й взагалі, вся Україна, ми точно знаємо, як доставити щастя.