Cube 44

У цій категорії немає товарів

Давно мріяв знайти гідну заміну своєму громіздкому гарнітуру, який вже кілька останніх років не вписується в рамки новомодних дизайнерських рішень? Пора щось змінювати і ми з радістю тобі в цьому допоможемо. Сміливо викликай вантажну машину і звільняй місце для нового життя.

Cube44 - це не просто шафа, з якої ти раз на тиждень будеш струшувати пил. Cube44 - це абсолютно новий погляд на облаштування будинку. У кожному дивані і бра ховається глибокий філософський підтекст. Радимо тобі негайно натиснути на кнопку "купити" і долучиться до світу модерністського мистецтва. Тобі сподобається!

Cube44: естетика і унікальність в дрібницях

Влітку 2015 року ми колективно вирішили, що саме час наповнити цей світ чимось дійсно прекрасним. Так і розпочався наш довгий шлях в світ оригінальних меблів. У кожен виріб ми вкладаємо величезну працю, щоб в кінцевому підсумку отримати відмінний результат. Cube44 - це квінтесенція якості і унікальних новаторських рішень.

Зараз на нашому рахунку понад 100 ексклюзивних моделей, які змусять твоє серце битися частіше. Ми глибоко переконані в тому, що маленькі деталі здатні створити потрібну атмосферу.

Щодня ми робимо величезні кроки назустріч якості. Відмінна сировина і постійний контроль на кожному етапі роботи - такі прості, але дуже важливі моменти привели нас до ідеального результату.

"Хочу все!" - ця фраза якнайкраще описує той спектр емоцій, які ти відчуєш при першому ж знайомстві з меблями від Cube44. Повір, це навіть крутіше плюшевої акули з IKEA.

Бренд, який створює цікаві речі

Обожнюєш влаштовувати сімейні обіди? Тоді твоїй вітальні потрібен великий стіл, за яким знайдеться місце для всіх. Дизайнерські кашпо для яскравих петуній, міцні полки, які витримають всі тяготи твоєї невгамовної любові до літератури і автентичні пуфи для приємних вечірніх посиденьок - все це (і трохи більше) ти знайдеш в межах нашого затишного магазину.

Меблі від Cube44 - це любов на все життя, тому що в кожен екземпляр ми вкладаємо величезне бажання змінити цей світ на краще.

Cube44 - це гарантія якості

Грамотний підхід до справи - ось основа нашої роботи. Cube44 - це меблі з характером, тому ми не допускаємо помилок і робимо все на межі можливостей.

Всі інші переваги ми постараємося коротко викласти в декількох пунктах:

  • Швидка і своєчасна доставка в усі міста України - від Києва до Одеси.
  • Якість, перевірена часом.
  • Меблі для справжніх естетів.
  • Ексклюзивні моделі за доступними цінами.
  • Можлива оплата при отриманні.

Якщо ти раптом вирішив обзавестися новим стелажем або торшером, то в нас для тебе крута новина: на сайті інтернет-магазину UAmade є маленький острівець нашої неймовірної продукції. Комфорт у кожній деталі разом з Cube44!