AnnaSun

AnnaSun

AnnaSun

AnnaSun - це сучасний популярний бренд, відомий своїми неповторними аксесуарами і екоматеріалами. Всі моделі рюкзаків і сумочок виробник виготовляє з екологічної шкіри, ретельно дбаючи про навколишнє середовище. Не обійшлося і без рукавичок, шарфів і головних уборів. Ці вироби відрізняються великим відсотком натуральної вовни, завдяки чому вам завжди буде тепло в холодну пору року. Також присутній і маленький відсоток штучних матеріалів, які забезпечують стійкість до зношування і легкість догляду за речами.

Концепція бренду

Секрет дизайнерського оформлення речей іменитого бренду AnnaSun полягає в різноманітті колірних відтінків і в лаконічності форм. Кількість моделей просто величезна, так що кожен покупець зможе підібрати собі те, що забажає.

Бренд був заснований в 2010 році. AnnaSun - це марка однієї сім'ї, яка створює:

  • ексклюзивні сумки,
  • оригінальні шарфи,
  • дизайнерські шапки,
  • класні кепки,
  • круті рюкзаки,
  • незвичайні аксесуари для волосся.

Вся продукція поставляється під слоганом: «Ми не продаємо аксесуари, а даруємо вам стильний комфорт».

Українські жінки та дівчата дуже полюбили бренд AnnaSun. Це пояснюється багатьма причинами:

  1. лояльна цінова політика,
  2. індивідуальний дизайн, який не має гідних аналогів,
  3. використання матеріалів, які відповідають європейським вимогам і стандартам.

AnnaSun, в першу чергу, робить ставку на якість. Засновники марки оцінюють свій асортимент саме за цим критерієм.

Застосування стійких до зносу тканин, естетичного декору і висококласної фурнітури дозволяють аксесуарам цього бренду бути бажаними і актуальними для жінок будь-якого статусу і вікової категорії. Перед тим, як почати виробництво, засновники марки проводять тестування кожної речі. Тому бренд відповідає за тривалий термін користування та зручність експлуатації речей.

Команда AnnaSun складається з профільних стилістів, дизайнерів, швачок і закрійників. Майстри своєї справи створюють колекційні лінійки для всіх сучасних представниць слабкої статі. Дизайнери намагаються відобразити неординарність ідей в речах. У той же час товари бренду прекрасно поєднуються один з одним. До сумки-бананки підійде, як замшева, так і велюрова і навіть вельветова бейсболка.

Гуманність і екологічність стилю AnnaSun

Бренд пропагує концепцію екологічності. В ході виготовлення речей природі не завдається абсолютно ніякої шкоди. Команда фахівців вважає, що викид тієї чи іншої речі сприяє викиду вуглекислого газу, як наслідок, планеті завдається непоправна шкода. AnnaSun робить все можливе, щоб жінки ставали постійними покупцями. Універсальність і якість цих брендових речей не залишить байдужою жодну дівчину.

Створення речей AnnaSun

Універсальність речей обумовлюється тим, що «З корабля на бал" не буде потреби міняти головний убір або сумочку.

Відтепер товари іменитого бренду можна купити і в онлайн-каталозі сайту "UAmade". У нас низька вартість і високий рівень обслуговування. Доставка речей AnnaSun здійснюється по всій території України (Київ, Харків, Львів, Одеса та в інші міста).

Ціна