Troffish

В этой категории нет товаров

Troffish - авторський бренд одягу з етномотивами і модною начинкою. Компанія створює речі з унікальним дизайном, в якому поєднуються національні особливості різних країн з сучасними трендами. Засновниця бренду вважає це способом об'єднувати людей з усього світу - адже ми не так вже й відрізняємося один від одного.

Troffish - шлях у пошуках себе

Бренд заснувала дизайнер Наталія Трофімова. До цього у неї був довгий шлях від інженера-теплоелектрика до дизайнера одягу і засновника бізнесу. Кілька років Наталя працювала художником по костюмах в Київському театрі, 8 років управляла своєю мережею ательє по ремонту одягу, а також тримала пункт прокату карнавальних костюмів. Так вона набула величезний досвід у сфері шиття одягу. Вона знає всі підводні камені цього бізнесу, добре розбирається в потребах людей.

Наталя постійно розвивається: проходить навчальні курси, бере участь у спеціалізованих дизайнерських конкурсах. У 2016 році посіла призове місце на Ukrainian Fashion Week.

Але лише в червні 2018 року вона зрозуміла, що доросла до створення власного бренду одягу. За основу першої колекції взяла свої конкурсні роботи з 2016 року. Ідея була вельми незвичайна - об'єднати в одній речі культури двох національностей - українців і перуанських індіанців. Їх розділяють тисячі кілометрів, але вони все одно в чомусь схожі: і ті і ті носили вишивку, а жінки цих народностей надавали перевагу плахтам - прямокутним шматкам тканини, які використовувалися як спідниця.

Наталя хотіла показати своєю колекцією, що між різними країнами, народами і цивілізаціями набагато більше спільного, ніж нам здається. Це частина місії бренду - об'єднувати різних, але таких схожих людей.

Як Troffish роблять свій одяг

Troffish шиє одяг в Україні - це дозволяє домогтися ідеального співвідношення ціни і якості. Тканини замовляються з інших країн - там вони кращі і дешевші. Наприклад, лідер з трикотажу - Туреччина, а з лляних тканин - Білорусь. Одяг Troffish зроблений з натуральних тканин - адже стародавні народи використовували тільки природні матеріали. А ще вони приємні для тіла і не викликають алергію.

Troffish - стиль і зручність

Великий досвід і дизайнерське чуття дозволили Наталії Трофімовій зробити дійсно унікальний бренд одягу, який не поступається своїм іноземним конкурентам:

  • Стиль - незважаючи на етнічне походження, бренд Troffish відповідає всім канонам моди.
  • Креативність - в Troffish ви будете виглядати по-особливому, не виходячи при цьому за рамки норми.
  • Співвідношення ціни і якості - ідеальне для звичайного жителя України.
  • Ексклюзивність. Troffish - це авторський бренд в кращому розумінні цього слова.

Якщо ви віддаєте перевагу незвичайним образам, якісній натуральній тканині і сучасному стилю, сміливо замовляйте одяг Troffish в каталозі UAmade.