zoowood

11772
В наличии
Цена: 1699 грн
11775
В наличии
Цена: 1699 грн
11776
В наличии
Цена: 1699 грн
11773
В наличии
Цена: 1699 грн
13667
В наличии
Цена: 1699 грн
11774
В наличии
Цена: 1699 грн
13288
В наличии
Цена: 1699 грн

В наші дні в багатьох інтер'єрах кімнат, розроблених відомими у всьому світі дизайнерами, виникають декоративні голови. І це не дивно: подібні вироби, створені на сучасний манер, відрізняються від шедеврів любителів таксидермії - велика частина голів слабо нагадує традиційні опудала. Якраз ультрасучасний варіант прочитання подібних настінних прикрас зробило їх настільки затребуваними зараз. Давайте ж поговоримо про те, в яких приміщеннях і зонах найкраще розміщувати такі елементи декору.
Як правило, голову тварини вішають у вітальні. Беручи до уваги стилістичну концепцію кімнати, вибирають оленя, лева, жирафа або інше незвичайна тварина. Найчастіше такі прикраси розташовуються над вогнищем (реальним або ж фальшивим). Подібне сусідство є класичним, адже ще кілька століть назад так мали свої трофеї представники аристократії. Нині це зовсім інші голови і інші варіанти камінів, але комбінування цих деталей все ще є непорушним. До того ж, голови тварин вішають і над отвором для дверей. Дизайнери часто пропонують повісити ведмедя або, наприклад, лося, в зоні для релаксації.
Зараз люди нерідко вибирають декоративні голови тварин для оформлення спалень. У такій ситуації краще зупинити свій вибір на стриманому зразку, який добре вписується в призначення цієї кімнати. Як правило, декорують стіну, до якої прислоняют ліжко.
За часів Радянського Союзу складно було знайти людей, у яких в коридорі були відсутні б роги лося. Нехай це не вся голова, а лише роги, але на рівні інтуїції громадяни абсолютно правильно виділяли місце для них. Звичайно ж, таке розташування визначалося і практичністю: роги нерідко використовували в ролі вішалки для верхнього одягу. Нині ж в коридорах розташовують декоративні голови тварин, що не мають практичного призначення. Ідеальне місце для розміщення муляжу - це будь-яка стіна, оскільки в прохідних приміщеннях вони, як правило, вільні. Оптимальним варіантом стане місце над вхідними дверима.

Цена