Woolkrafts

29541
На удаленном складе
Цена: 1400 грн
БрендWoolkrafts ЦветСерый
29543
Цена: 1055 грн
Нет в наличии
БрендWoolkrafts ЦветСерый
53284
В наличии
Цена: 2610 грн
БрендWoolkrafts ЦветЗеленый
53285
В наличии
Цена: 2610 грн
БрендWoolkrafts ЦветМультицвет
51189
На удаленном складе
(1)
Цена: 979 грн
БрендWoolkrafts ЦветЖелтый
51190
На удаленном складе
Цена: 979 грн
БрендWoolkrafts ЦветСерый
29542
В наличии
Цена: 1055 грн
БрендWoolkrafts ЦветГолубой
38216
На удаленном складе
Цена: 1629 грн
БрендWoolkrafts ЦветКрасный
29538
На удаленном складе
Цена: 1629 грн
БрендWoolkrafts ЦветСерый
38213
На удаленном складе
Цена: 1629 грн
29536
На удаленном складе
Цена: 1629 грн
БрендWoolkrafts ЦветЧёрный

WoolKrafts - український бренд ексклюзивних пледів. Компанія робить унікальний продукт і контролює всі етапи виробництва - від збору вовни та дизайну до упаковки. У Woolkrafts мріяли зробити річ, яка дарує радісні емоції - тепер вам судити, як це у них вийшло.

Історія теплого бренду Woolkrafts

Ярослав Яковенко працював дизайнером у сфері реклами. Але, як і його друг дитинства Олег Михайлов, він завжди мріяв відкрити свій бізнес. За словами Ярослава, їм не хотілося працювати за принципом "купи дешевше, продай дорожче". Майбутні стартапери жадали творити. Кілька місяців вони вивчали ринок, генерували ідеї і шукали свою нішу. Виявилося, в Україні ніхто не робить якісні пледи з сучасним дизайном. Друзі знайшли свою золоту жилу.

Ідея прозвучала в жовтні 2013 року, але свою історію вони відраховують з 2014-го. Партнери хотіли зробити якісний продукт і витратили місяці на пошук виробника. Спочатку пробували закордонні варіанти, але гідного підрядника змогли знайти тільки в Україні. Перший плед друзі продали на виставці. З кожним новим продажем вони отримували відгуки від покупців і вдосконалювали свій продукт. Клієнти бачили живий ентузіазм стартаперів, поверталися знову і знову і приводили своїх друзів. Бренд став рости.

Як вони це роблять

Щоб дати людям класний продукт, в Woolkrafts контролюють кожну стадію виробництва, навіть якщо цим займається підрядник.

Спочатку ілюстратори компанії придумують оригінальний дизайн пледа. Художники намагаються робити креативні і цікаві принти. Вони слідують девізу бренду: "Поділися теплими емоціями". Натуральну шерсть для пледів купують у фермерів з Харківщини - це такі ж молоді хлопці, які відійшли від старих колгоспних стандартів. Завод у Чернігові фарбує вовну і тче з неї пледи. Час від часу Ярослав і Олег самостійно приїжджають на виробництво, щоб проконтролювати якість процесу.

Частина пледів зроблена з бавовни, але і в цьому випадку хлопці відстежують весь процес. Було складно домовиться з підрядниками, щоб вони робили саме так, як задумали засновники, але результат вартий того.

Нарешті, тканина потрапляє в майстерню в Києві, де з неї роблять готовий класний плед. На виготовлення такого унікального продукту йде цілий місяць.

У чому особливості Woolkrafts

Молодий бренд досить унікальне явище для України. І ось чому:

  1. Кожен плед WoolKrafts - це стовідсотковий Made in Ukraine. Все, починаючи від дизайну до упаковки - зроблено в нашій країні.
  2. У компанії є свій дизайнерський відділ, що дозволяє знизити кінцеву вартість продукту. Іноді бренд випускає колекції з відомими ілюстраторами, наприклад з Бренданом Монро, який малював мурали для офісу Facebook.
  3. Woolkrafts - це перший вітчизняний текстильний бренд, який потрапив на міжнародні дизайнерські майданчики в Європі та Сполучених Штатах.
  4. Це екологічний продукт, який піклуватися не тільки про свій прибуток, але і про навколишнє середовище.

Пледи Woolkrafts сподобаються всім. На UAmade його купують для себе, в якості подарунка, для маленьких кав'ярень і розкішних ресторанів. Це масовий продукт з індивідуальним відтінком, який дарує не тільки користь, але й емоції.

Цвет
Цена