Wood&Leather

В этой категории нет товаров

Wood&Leather - хендмейд бренд дизайнерських блокнотів з дерев'яною обкладинкою. Це стильний і практичний виріб, який відмінно послужить в якості респектабельного подарунка для неординарних та творчих людей

Як з'явився Wood&Leather

Бренд заснували в 2016 році Ігор і Андрій з Харкова. Друзі працювали в поліграфічній сфері, але в якийсь момент зрозуміли, що їм набридла робота "на дядю". Вони вирішили відкрити свою справу в рідній для них області.

Ідея робити блокноти з дерев'яною обкладинкою прийшла під час аналізу ринку. Виявилося, що таких виробів в Україні мало, а попит на них є. Фінансових вкладень у хлопців було мало, допомагав тільки серйозний досвід в поліграфії. Труднощі виникали на кожному кроці: пошук постачальників матеріалу, закупівля обладнання, організація майстерні. А ще ж потрібно було навчатися навичкам дизайну і хендмейду.

Тепер у бренда є великий асортимент оригінальної продукції з креативним контентом і якісною роботою. Друзі не зупиняються на досягнутому і поповнюють каталог UAmade все новими класними виробами. Також вони намагаються оптимізувати своє виробництво, щоб знизити ціну та зробити свій продукт більш доступним.

Як вони це роблять: від ідеї до упаковки

Все починається з ідеї: хлопці шукають креативні рішення для обкладинки блокнота, щоб зробити її оригінальною і привабливою. Готову ілюстрацію вони наносять на дощечку вручну з допомогою лазерного різця. Ця технологія допомагає створити максимально яскравий і деталізований малюнок.

Для аркушів вони використовують щільний шведський папір, зроблений спеціально для дизайнерських потреб. Сторінки скріплюють за допомогою кілець, які дозволяють розкривати блокнот на 360 градусів. Щоб вони не відкривалися самостійно, їх стримує резинка.

Блокноти Wood&Leather використовуються в основному для подарунків, тому дуже важливе значення має упаковка. Її роблять зі стильною крафтового паперу.

Чим особливі блокноти Wood&Leather

Блокноти Wood&Leather - не єдині на ринку, але у них є ряд переваг:

  • Екологічність: все, починаючи від паперу, закінчуючи кільцями, зроблено з чистих матеріалів з можливістю вторинної переробки.
  • Економність. Після того, як всі сторінки будуть заповнені, ви легко можете замінити їх на нові. Вам не доведеться купувати ще один блокнот.
  • Ергономічність. Незважаючи на щільну дерев'яну обкладинку, у блокнотів від Wood&Leather дуже зручні розміри, які підійдуть під більшість кишень.
  • Практичність. Хоча блокноти призначені для подарунка, вони відмінно виконують свою функцію. Завдяки щільному паперу їх можна використовувати як для записів, так і для замальовок.

Блокноти з дерев'яною обкладинкою - це не просто данина неординарному стилю. Це ще й дуже практичне рішення: записна книжка не згинається і на неї навіть можна поставити чашку кави.

Хочете зробити оригінальний і незабутній подарунок? На UAmade є багата колекція класних блокнотів від Wood&Leather. Вибирайте і додавайте в корзину.