Va_art

67924
На удаленном складе
Цена: 450 грн
67921
На удаленном складе
Цена: 450 грн
67922
На удаленном складе
Цена: 450 грн
67923
На удаленном складе
Цена: 450 грн
67918
На удаленном складе
Цена: 450 грн
67919
На удаленном складе
Цена: 450 грн
67920
На удаленном складе
Цена: 450 грн

Мистецтво всюди...

Для кожного з нас дім і декор в ньому відіграє особливе значення. Але часто буває так, що монохромні стіни і меблі вже приїлись оку і хочеться чимось освіжити інтер’єр. В таких випадках на допомогу приходить Va_art. Бренд подушок з яскравими і актуальними принтами. Це саме той виробник якому вдалося зробити витвір мистецтва зі звичайного елементу побуту.

Як все починалось

Va_art - один з тих брендів, що народжуються разом з якоюсь подією у житті його творців. Його історія почалась зі створення нової сім’ї В’ячеслава і Анастасії Артманових. З ней ж пішла і його назва V - В’ячеслав, A - Анастасія, Art - Артманови. Після одруження молоді люди були сповнені ентузіазму і натхнення робити щось своє. На це їх наштовхнули фестивалі, які вони постійно відвідували в Одесі й їх бажання побачити "кухню" з середини. Звичайно до створення Va_art було багато інших ідей, думок, пропозицій. Молодим людям хотілося вийти на фест з чимось творчим і креативним. Однак одне вони знали точно - це має бути щось кардинально нове, чого вони досі не бачили на торгових стендах і вуалях. Тут й прийшла ідея створити Va_art.

Далі був довгий пошук підходящих принтів, тканини, друку і перший фестиваль, який увінчався неймовірним успіхом. Всі подушки були розкуплені. Перший вихід в світ також дав розуміння того, що тема супергероїв буде тепер провідною для їх бренду. Адже дорослі люблять Marvel не менше ніж діти. Далі було ще багато фестивалів, падінь, підйомів, але зараз бренд вже стає на ноги і щодня розвивається.

Va_art зроблений з

Продукти бренду є повноцінними виробами, тобто включають наволочку + подушку. Наволочку можна прати при 30 градусній температурі, а також прасувати або відпарювати. Завдяки цьому ви зможете підтримувати свій подарунок у чистоті. Також великою перевагою є те, що вона зроблена з льону з невеликою кількістю домішок, аби наволочка не линяла і не сідала при пранні, а також була зносостійкою. Сама подушка наповнена холлофайбером. Цей матеріал гіпоалергенний, утримує тепло, не поглинає запахи, еластичний та довговічний. Va_art використовує технологію одностороннього друку принтів, яка вирізняється високою якістю перенесення зображення і кольорів.

П'ять причин чому...

Є цілих п'ять причин чому вам варто обрати подушки Va_art :

  • Зроблені з якісних гіпоалергенних матеріалів
  • Зручні у використанні й догляді
  • Мають якісний малюнок, який не вицвітає з часом
  • Компактний розмір(45×45)
  • Оригінальний малюнок + можливість зробити індивідуальне замовлення

Філософія Va_art

Філософія бренду досить проста - вони роблять все з душею і в кожну подушку намагаються вкласти частинку суперенегії. Для творців виробу надзвичайно важливою є комунікація з покупцями і отримання фітбеку. Саме тому вони постійно беруть участь у різноманітних фестивалях. Чути про те, що хтось купив їх подушку на День Народження і подарунок сподобався - найбільше задоволення для засновників бренду.

Загалом Va_art це про неординарний підхід до побутових речей і про постійний пошук чогось нового. Каталог з подушками розміщений на вище на сайті. Якщо у вас виникнуть якісь запитання, ми з радістю відповімо на них у коментарях і наших соціальних мережах. Наповнюйте життя фарбами з Uamade.

Цена