Фільтри товарів

Картки для фотосесій

У цій категорії немає товарів

Життя таке швидкоплинне, що часто ми просто не встигаємо насолодитися всіма його кольорами. А через постійні справи та зайнятість не звертаємо уваги на миттєвості, дорожчі за всі скарби світу. Наприклад, взяти період, коли родина чекає малюка. Майбутня мама – перша, хто дізнається про цю радісну звістку. Саме вона має можливість спостерігати за розвитком свого малюка ще до його народження – спілкуватися з ним, відчувати рухи та навіть настрій. А от як зберегти ці неймовірні емоції, щоб через роки вони були такими ж чудовими спогадами?

Придбайте картки для фотосесій в нашому унікальному інтернет-магазині UAmade, які допоможуть не просто зберегти фотографії, а й зафіксувати настрій та емоції під час створення кожної з них. Таку неймовірну ідею втілив у класний проект український бренд Kiddiebaskets, який створив кілька серій подібних карток. А ще – це не просто ексклюзивний сімейний фотоальбом, а й крутий подарунок рідним та друзям, які очікують подарунку від лелеки. Отож, не гайте часу та не розмінюйтесь на стандартні презенти. А використовуйте оригінальні ідеї подарунків та дивуйте близьких своєю фантазією і нашими картками за дешевими цінами.

Родинна історія в фотографіях та спогадах

Спершу, ми хочемо вас переконати, що незвичайні картки для фотосесій – це не класичний фотоальбом, до якого ми звикли. Це дещо цікавіше і крутіше. Приміром, чи можете ви створити фотоальбом свого малюка, поки він ще не народився? Ні. А от з картками для фотосесій "Фрукти" зробити це просто. Адже тут можна вклеїти не просто фото з сеансів УЗД, а й майбутню маму у різні періоди. Кожна картка символізує певний період, тому умовно їх можна назвати щоденником вагітності. Згодом дитина разом із батьками зможе переглядати та переконатися, якою щасливою була матуся в очікуванні найбільшого в житті дива.

Такий або подібний набір карток для фотосесій "В очікуванні" eng стане недорогим креативним подарунком для тих пар, які забобонно ставляться до придбання всього дитячого до народження малюка. А коли вже у домі пролунав дзвінкий дитячий сміх, ви можете презентувати картки для фотосесій "Привет мир!" ukr. Це красивий пам’ятний подарунок, який обов’язково оцінять. Адже, починаючи зі знайомства в пологовому залі, батьки хочуть зберегти згадку про усе – першу посмішку, крок, обійми. Адже у цьому світі для малюка усе нове і екскурсія повинна бути цікавою та незабутньою.

Картки для фотосесій"Stars" ukr допоможуть рідним зафіксувати:

  • появу першого зубика;
  • чудові миттєвості купання;
  • вміння сидіти;
  • перший крок;
  • смішні історії з годування.

А на зворотній стороні батьки можуть написати, що вони відчувають у той момент. Через багато років це будуть безцінні спогади.

Нестандартний подарунок для близьких

Часом такі маленькі та недорогі презенти, як картки для фотосесій, будуть доцільнішими, аніж інші звичні речі. Тому ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину UAmade, де у каталозі ви зможете підібрати потрібні картки. Вартість покупки вас приємно здивує, а швидка доставка з Києва в усі міста України дозволить планувати навіть спонтанні події та візити.

Якщо читаючи це, ви вже подумки згадали, кому з своїх знайомих можете зробити такий неординарний та прикольний подарунок – не гайте часу. Робіть замовлення зручним способом, зв’яжіться з менеджером та чекайте на вигідну і недорогу відправку. І корисні та відмінні презентики відразу поспішатимуть за вашою адресою.

Бо наше життя таки справді варте того, щоб найкращі миттєвості зберігати у пам’яті надовго таким цікавим та незвичним способом.

Всього в категорії 0 товару(ів). Ціною від 0 до 0 грн.