ТМ Всесвіт

У цій категорії немає товарів

ТМ Всевіт - ексклюзивний український бренд патентованого іван-чаю. Вони роблять сертифікований напій, який легко змагається зі звичним нам китайським чаєм. Це сімейний бізнес, мета якого знову відродити світову популярність давньоруського напою.

Всесвіт народжений в карпатських горах

Роман Степанович - відеодизайнер і хард-кор музикант, а його дружина Єва - письменниця і менеджер. Щороку вони ходять в походи Карпатами. Одного разу туристи набрели на галявину з заростями фіолетових квіток. Місцеві сказали, що це іван-чай, а батьки, які добре розбираються в травах, повідомили, що це кипрій - чайна рослина, яка колись конкурувала з китайським чаєм на європейському ринку.

Подружжя спробувало відтворити рецепт автентичного чаю. Результат був далеким від досконалості, але надихаючим і цікавим. Степановичі пробували різні способи ферментації, експериментували з сушінням, поки не отримали той чистий, смачний і дуже ароматний древній напій

Друзі та знайомі швидко дізналися про сімейний продукт і почали пропонувати за нього гроші. Це наштовхнуло на думку про повноцінний бізнес-проект. У 2013 році на карпатських плантаціях дикорослого зніту вже працювала невелика команда, що складалася переважно з друзів і рідних.

На відміну від своїх нечисленних конкурентів, Степановичі вирішили все зробити грунтовно. Вони запатентували продукт, пройшли державну сертифікацію і зареєстрували торгову марку Всесвіт. Тепер кожен покупець може бути впевненим в їх якості.

Як робиться оригінальний напій від Всесвіт

Кипрей народжується в чистих Карпатах під яскравим сонцем і в цілющому повітрі. Там його збирають з червня по липень, поки в ньому міститься максимум корисних речовин. З кожної рослини зривають тільки частина листя-так плантація живе роками.

Там же в горах його ферментують - щоб отримати більше смаку і аромату. Потім висушують, пресують гранули, упаковують і відправляють на UAmade.

У кожного сорту є свої особливості:

  • Чорний чай довго ферментують за давньою технологією.
  • Зелений відразу сушать в печі - це дозволяє зберегти оригінальний смак і аромат.
  • Вишнева гора - бестселер. Це купаж чорного іван-чаю і вишневого листя.
  • Поліський Бурштин - самий унікальний продукт ТМ Всесвіт - чай зі справжнім бурштином. У нього легкі хвойні нотки і він найкорисніший.

Фішка ТМ Всесвіт - гарний дерев'яний тубус з цільного дерева. Він довго зберігає незвичайний смак і аромат напою і робить з нього справжній витвір мистецтва.

Чим корисний цей чай

Іван-чай здавна вважався цілющим напоєм. У нього багато корисних ефектів:

  • імуно-стимулюючий;
  • болезаспокійливий;
  • протизапальний.

Особливо корисний це чай в поєднанні з іншими компонентами, наприклад, бурштином.

Незважаючи на те, що ця рослина застосовується в медицині, вона не має протипоказань і її спокійно можна використовувати в якості повсякденного напою, як і звичайний китайський чай. Вам залишається тільки замовити його на сайті UAmade.