Фільтри товарів
Бренди
Ціна

грн  –  грн

  • 249грн
  • 249грн

Онуку

Недарма кажуть що внуки для дідуся з бабусею – це другі діти. Вони приділяють максимум свого вільного часу малечі. Внуки, якщо живуть далеко, то в більшості випадків обов’язково приїздять на літні канікули або вихідні дні. Незалежно від того, є привід чи немає, дідусь з бабусею часто стараються купляти оригінальні подарунки для свого онука. Звичайно, у будь-якому випадку такі презенти повинні бути прикольні та цікаві для дитини. Адже він постійно росте, а його бачення змінюється, як і захоплення. Якщо ви бажаєте придбати нестандартний подарунок для онука, ми пропонуємо різні креативні варіанти в інтернет-магазині UAmade.

Оригінальний подарунок для онука

Коли наступив черговий день народження у вашого онука, ви задаєтесь питанням, який придбати презент, щоб він справді сподобався внукові. Ми запропонуємо незвичайні варіанти подарунків. Наприклад:

  • круті чашки, на яких зображені ексклюзивні малюнки від бренда PAPAdesign "No Problama";
  • класні футболки з мультяшними героями;
  • Powerbank для гаджетів;
  • недорогий шоколадний набір.

Якщо виникло бажання подарувати онуку якісь корисні речі, то в даному випадку досить доречними, незалежно від події, будуть пам’ятні презенти, такі як:

  • подушка PAPAdesign “Похмурий кіт»;
  • тарілка «Время шалить»;
  • настільна гра Fun games shop “Ширше рота».

Часто саме такі сюрпризи онучата стараються зберегти на довгі роки, як приємні спогади про своє казкове дитинство. А тепер зробити подарунок онуку досить просто. Ми з задоволенням пред’явимо весь асортимент, в якому є маленькі красиві сюрпризи і досить унікальні моделі та аксесуари. Наш інтернет-магазин подарунків спрямований на те, що ви змогли придбати найбільш неординарні презенти, які бажаєте подарувати онукам. Крокуйте по-сучасному у ногу з їхніми бажаннями та мріями.

Креативні подарунки для онуків

Наш сайт подарунків представляє відмінний товар, який відповідає усім стандартам якості. Відвідавши його, ви будете приємно вражені. Адже саме у нас вам вдасться знайти той бренд, який займається виробництвом виключно необхідних вам речей. А придбавши подарунки у нас, ви зробили найбільш вигідний крок по критерію «ціна-якість».

Напевно немає таких дідусів з бабусями, які б не хотіли зробити сюрприз онуку, навіть якщо для цього немає певних причин. Ми створили каталог, в якому представлені досить дешеві подарунки. Незважаючи на те, що товари які ми пропонуємо недорогі, вони являються брендовими і якісними.

Ми маємо можливість відправляти замовлення не тільки в такі великі міста як Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Харків і Львів, але й у інші населені пункти України З величезним задоволенням ми організуємо доставку кожного замовлення, щоб ви могли порадувати своїх онуків. Для нас важливо, щоб ви змогли знайти необхідні речі по найбільш приємній вартості. Саме це і являється, в першу чергу, нашим пріоритетом співпраці, де українці пропонують найкраще своїм співітзичникам.

Ми впевнено можемо гарантувати, що саме тут ви зможете придбати бажаний подарунок для онука. Доставка здійснюється протягом декількох днів. Це дає змогу замовити подарунок навіть перед святом чи приїздом онука.

Тепер немає сенсу вагатись, що купити онуку на іменини чи інший святковий день. Варто всього лише приділити трохи часу перегляду нашого каталогу і ви обов’язково знайдете необхідну для себе річ. Вам подобається якийсь аксесуар? Не чекаєте приводу, просто подаруйте його своєму онуку, і ви отримаєте взамін море щирих радісних емоцій з його сторони.

Всього в категорії 3 товару(ів). Ціною від 249 до 249 грн.