MariMir

MariMir – бренд, який не схожий ні на який інший, під яким випускають аналогічну продукцію. Футуристичні нотки гармонійно переплітаються з творчими фантазіями автора бренду, і в результаті виходить унікальний продукт. Такий, який потрібно розуміти, сприймати і надихатися.

Нетривіальні речі від MariMir як ніщо інше підкреслять вашу індивідуальність та творчу натуру. Адже їх створювала неординарна особистість. Дизайнер Марія Тихомирова вважає, що футуристичні матеріали і форми органічного світу повинні взаємодіяти. Цю взаємодію вона і показує на практиці, що виражається в сумках, футболках, головних уборах та ін.

MariMir – бренд з особливою енергетикою

Як з’явилася ідея створити свій бренд у категорії «одяг та аксесуари»? Несподівано! Просто захотілося придумати щось таке, чого ще не було. Оскільки зробити таке досить важко, адже серед цієї продукції, здавалося б, уже неможливо чимось здивувати, ця ідея стала своєрідним викликом самій собі.

Марія Тихомирова зробила ставку на енергетичний потік. Кожну річ вона створювала з особливим настроєм, щоб наповнити її позитивом і натхненням. Адже людина повинна відчути це і закохатися в свою покупку.

І вона не помилилася – дизайнерський одяг та аксесуари Марії Тихомирової знайшли своїх шанувальників. Сьогодні вона успішно просуває свій бренд на вітчизняному ринку. Всього за шість років – бренд MariMir був заснований у 2013 році, дизайнер створила тисячі унікальних екземплярів, які із задоволенням носять і чоловіки, і жінки.

Асортимент MariMir – вибираємо серцем

Одяг чи аксесуари від бренду MariMir дійсно потрібно вибирати серцем. Адже це не традиційні речі, які ми звикли бачити щодня. Це продукція, яка підкреслює ваш оригінальний стиль, розповідає про ваш настрій і ставлення до світу, показує ваші погляди на життєві цінності. Одним словом – це не необхідність, це стиль життя.

Умілі руки дизайнера створюють:

  • жіночий і чоловічий одяг;
  • поясні сумки і рюкзаки для подорожі;
  • головні убори;
  • браслети, кільця та інші прикраси.

Особливою популярністю користуються футболки і світшоти з оригінальними футуристичними малюнками. Також варто приділити особливу увагу поясним сумкам – у цій категорії ви знайдете справді кращі пропозиції. По-перше, така сумка дуже зручна, тому жінки та чоловіки все частіше вибирають саме цей вид аксесуарів. По-друге, різноманітність дизайнерських рішень дозволяє вибрати модель на будь-який смак і стиль.

Якщо ви любите яскраві образи, насичену колірну палітру, оригінальні форми і незвичайні рішення, тоді вам потрібно познайомитися з роботами талановитого дизайнера Марії Тихомирової. Зробити це ви можете на сторінці інтернет-магазину UAmade, де кожен знайде пропозицію, перед якою неможливо встояти.

Будьте оригінальними – і життя покаже вам сторони, про існування яких ви й не підозрювали!

Ціна