JuTaki

JuTaki

JuTaki - це сучасний бренд фруктово-горіхових цукерок, що користується великим попитом сьогодні. Марка позиціонує себе, як виробник смачних і корисних солодощів.

Цукерки поживні і калорійні, але при цьому ви ніколи не погладшаєте від них. Чому? Секрет полягає в компонентах продукції.

Історія зародження бренду JuTaki

Юлія Зубова (співзасновник компанії), розповіла про те, як взагалі виникла ідея створення JuTaki.

Дівчина дуже полюбляла солодощі, але не хотіла завжди бути в підтянутій формі. Вона жила з бабусею, у якої був діабет, через що їй теж не можна було їсти цукор. Тому Юлія купувала сухофрукти і горіхи. Бабусі такі смаколики були «не по зубах», тому дівчина зважилася подрібнити ці компоненти за допомогою блендера.

Юлія вирішила поділитися цією історією зі своєю приятелькою Тетяною Яковлевою, яка потім також стала співзасновником відомої марки і надійним партнером. Саме завдяки Тані задумане і було реалізовано в життя.

Назва компанії була сформована з імен співзасновників: Ju від Julia, Та - від Tanya. Приставку «ki» додали для незвичайності. Так і вийшло JuTaki, що нагадує за вимовою щось японське. А як відомо, Японія завжди випускає якісну продукцію.

Через півроку проект вже піднявся на гідний рівень. Сьогодні унікальні цукерки бренду JuTaki користуються досить великою популярністю.

Особливості складу цукерок JuTaki

Настав час розкрити секрет. Все просто, натуральний склад, до якого входять тільки подрібнені сухофрукти і горіхи. Від них ви ніколи не погладшаєте. В продукції іменитої марки міститься багато мікроелементів і вітамінів, які так необхідні нашому організму. Цукерки підійдуть не тільки дорослим, які стежать за своєю фігурою, але і дітям, адже в складі повністю відсутній цукор.

JuTaki - здорова альтернатива магазинним солодощам!

Ці незвичайні цукерки поставляються в 2-х серіях:

  • «Класік».
  • «Асорті».
  1. Серія «Класік» характеризується однаковим складом, в який входить п'ять різновидів сухофруктів: чорнослив, інжир, курага, фінік, паста з волоського горіха і арахісу. Обвалка буває маковою, кунжутною, кокосовою і не тільки.
  2.  «Асорті» - це лімітована серія цукерок. Складові таких солодощів є більш дорогими і нестандартними, це: сушіння персиків, бразильські горіхи, ягода Годжі, стружка мигдалевого горіха, кешью і т.д. Кожен смак цікавий і особливий: персиковий, шоколадний, екзотичний... Ммм, як же це смачно.

Варіанти і ціни подарункових упаковок цукерок

Всі упаковки ексклюзивні, оскільки розробляються самими співзасновниками. Цей процес можна назвати творчим. Наприклад, щоб етикетка стала фактурною, вона вимочується в каві.

Маленька подарункова упаковка вміщує 4 цукерки, велика - 9 штук. Маленькі коробки доступні тільки в серії «Класік». Якщо ви хочете купити «Асорті», радимо звернути увагу на великі подарункові упаковки з цими неординарними солодощами.

Замовити корисні органічні цукерки JuTaki можна в онлайн-каталозі нашого сайту «UaMade». У нас оперативна доставка по всій Україні (Львів, Харків, Київ, Одеса і т.д.), і високий рівень обслуговування.

Ціна