Hansel (Art Parchment)

У цій категорії немає товарів

Hansel - це сучасний бренд, який виробляє оригінальні блокноти та скетчбуки. Компанія прагне втілювати в життя якомога більше ідей, завдяки яким ваш будинок буде виглядати естетично і вишукано.

Як зароджувався бренд Hansel?

Компанія докладала всіх зусиль, пробувала себе в різних напрямках, помилялася і змінювала свої помилки. Фахівці цілодобово безперервно сиділи в роздумах, погоджуючи розробку макетів, обговорювали подальший шлях розвитку. Незабаром було обрано назву бренду - Art Parchment. З цього все і почалося! Цей час був дуже цінним, і це дало свої плоди, мрії стали реальністю.

Таким чином, на сьогоднішній день бренду вдалося досягти максимального результату, який радує покупців все більше. Ідеї по-своєму унікальні і неповторні. Зараз марка може представити інноваційну колекційну лінійку скетчбуків, створених за ексклюзивним дизайном.Крім цього, бренд пропонує безліч унікальних листівок, які хлопці почали випускати відразу після блокнотів. У той час як раз проходили різні фестивалі, на яких Hansel вперше представив свою продукцію. Після цього у бренду з'явилися вірні шанувальники їхньої творчості.Але і на цьому компанія не зупинилася. Вони створили чергову приголомшливу ідею презентування футболок з оригінальними принтами.У той час, як скетчбуки ховалися в портфелях своїх володарів, футболки демонстрували себе на тілах їх власників. Так і була створена успішна лінійка фірмових футболок від виробника.

Незабаром настав осінній сезон, і бренд взявся за розробку світшотів, які зігрівали душу і тіло протягом холодів. Після - марка випустила планери, завдяки яким люди мають можливість щодня записувати все, що їм потрібно зробити. Також ви зможете в будь-який момент прикрасити свій індивідуальний скетчбук за допомогою стікерів. Компанія перейменувалася в HANSEL дещо пізніше, але це пішло тільки на користь розвитку бренду.

Купити продукцію іменитої фірми можна в UaMade. В наявності є такі товари, як:

  • Цікаві блокноти серії MINI, ARTMIX, FREEDOM, TRIANGLE;
  • Зошити - скетчбуки.

Переваги бренда Hansel

Ми рекомендуємо замовити товари HANSEL у нас з багатьох причин:

  • Оперативна доставка по всій території України (Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ і т.д.).
  • Якість виробів відповідає європейським стандартам і нормам.
  • Високий рівень обслуговування.
  • Прекрасне ставлення до кожного клієнта.
  • Дисконтні та акційні пропозиції.
  • Низькі ціни.

При необхідності можна почитати відгуки щасливих покупців, які вже здійснили вигідну покупку в UAmade.

Звертайтеся до нас прямо зараз, з нетерпінням будемо чекати дзвінків і оформлення онлайн-заявок!