Горкавая Ирина

Ірина Горкава робить авторські м'які іграшки ручної роботи, які стануть приємним подарунком для будь-якої людини. Ірина практикується вже більше 15 років і за цей час вона навчилася створювати речі, наповнені щирими емоціями і красою. "Якби мене попросили описати мою роботу в цілому, я б назвала її "Ще більше любові" - так Ірина розповідає про свій бренд.

Як шкільне хобі стало основним заробітком

Ірина Горкава захопилася шиттям іграшок ще в дев'яності роки, коли вчилася в школі. Тоді не було доступу в інтернет і вона шукала викрійки іграшок в шкільній бібліотеці. Їх запас вичерпався досить швидко, і все довелося вигадувати самій. Так почався творчий шлях Ірини.

Після школи дівчина навчалася в інституті, а потім працювала дефектологом у школі для глухих. Весь цей час вона продовжувала займатися улюбленим хобі і пробувала себе в нових сферах. На роботі прикрашала кабінети і коридори композиціями з сухих квітів, оформляла вітрини і інтер'єри, шила одяг на манекени і декорувала приміщення тканиною. І звичайно ж, продовжувала займатися своїми улюбленими іграшками. 

За 15 років Ірина стала справжнім професіоналом хендмейду. Вона вивчила всі можливі техніки, матеріали, навчилася відчувати і підбирати кольори, фактуру тканини. Нарешті вона вирішила створити бренд, щоб реалізувати свою майстерність і радувати більше людей своїми виробами.

Як Ірина Горкава робить свої іграшки

Це одночасно простий і складний процес. Простий - адже у Ірини тисячі годин досвіду. Складний, адже кожен раз хочеться створити щось нове, унікальне, що принесе море приємних емоцій.

Все починається з ідеї. Образи нових іграшок з'являються в голові постійно: за домашньою роботою, коли гортаєш соцмережі, гуляєш або дивишся телевізор. Після того як концепт майбутньої іграшки сформований, Ірина робить ескіз, а потім розробляє викрійку. Вона довго розмірковує над кожною деталлю, прикидає поєднання кольорів, представляє, які емоції буде викликати іграшка у покупця. Адже круті враження - це найголовніше. Кожен виріб Ірина Горкава робить вручну: сама вирізає тканину, зшиває, набиває синтепоном.

Ще більше любові від Ірини Горкавої

М'які іграшки досі залишаються для Ірини улюбленим хобі, в яке вона вкладає всю свою душу і енергію. Коли робиш те, що любиш, то в підсумку отримуєш максимально якісний продукт:

  • Всі м'які іграшки Ірини Горкавої унікальні - вона сама вигадує дизайн кожного виробу.
  • У них не буває дефектів - майстер перевіряє всі іграшки і не пропускає неякісні в продаж. Ніяких кривих швів і відторочених ниток.
  • Продумані комбінації матеріалу дозволяють знизити ціну без шкоди якості і безпеки.

Не можете вибрати подарунок, але хочете здивувати чимось неординарним? Авторські м'які іграшки на UAmade - це чудовий спосіб проявити свою любов і увагу до близьких людей.

Ціна
Категории