Gonzo

Gonzo - більше вибору, менше сумнівів Ви купили взуття своєї мрії або м'які шкіряні рукавички абсолютно унікального кольору, а підібрати ремінь ідеально підходить за кольором і фактурою складно? Але ж для вас важливі якість і довговічність. Чи можливо придбати по-справжньому статусну річ і не витратити всі гроші світу? Купуючи вироби Gonzo ви оберете дійсно першокласний і статусний аксесуар ремінь або портмоне, виготовлені ручним способом з натуральної шкіри бика або буйвола.
4 причини замовити у Gonzo шкіряний аксесуар:
1. Велике різноманіття моделей, кольорів і фактури - на сайті представлено багато моделей шкіряних виробів. Асортимент постійно оновлюється.
2. Гарантія якості матеріалів - в роботі використовуються шкіряні заготовки Київського шкіряного заводу, заснованого в 1918 році. Матеріал цього виробника успішно реалізується на міжнародному ринку. Ви отримуєте ремінь з української шкіри європейської якості, за невисоку ціну, оскільки шкіру не везли з-за кордону.
3. Виключно ручна робота - гарантія якості виробу. Аксесуар проходить 6 етапів ручного виробництва і контролю. Ми використовуємо швейні машинки неавтоматизированного типу, що дозволяє перевірити кожен стібок. Вироби вироблені ручним способом майстром з досвідом роботи 28 років. У 1990 році він вже випускав шкіргалантерею на замовлення.
4. Гарантія довгої служби. Вся продукція виготовлена з цільного шматка шкіри - нічому відшаровуватися або тріскатися. Шви прошиті армованими нитками, їх складно пошкодити. Кожен виріб - результат багатогодинної копіткої праці майстра, і для нього справа честі не просто виготовити і продати вам якісний шкіряний аксессуар. Вигтовлення всієї продукції вручну гарантує якість, ексклюзивність і довговічність товару. І це не багатотиражні вироби працьовитих китайських умільців, а нині штучне творіння українських майстрів.

Ціна