Флораріуми

Купити прикольний флораріум сьогодні точно бажає кожна друга жінка, що полюбляє рослини. Це конструкція невеликого розміру, яка може бути скляною чи пластиковою. У незвичайному флораріумі зачасту висаджують вологолюбні різновиди рослин. Цей виріб має злегка відкритий отвір. Моделі можуть бути зовсім різними, починаючи від геометричних великих, закінчуючи квадратними маленькими. Круглі високі варіанти креативного флораріумів також користуються неаби яким попитом. Чимось ці вироби можуть ззовні нагадувати акваріуми. Вони також відомі, як "пляшкові сади". Те, що буде знаходитись всередині конструкції та сам фрораріум стануть декором для будь-якого приміщення, як промислового, так і житлового. Ваш дім чи квартира стануть виглядати ще цікавіше та затишніше. Інтер'єрне оформлення буде відповідно облагороджено. Це чудовий подарунок не тільки для своїх членів родини, але й для родичів та близьких.

Особливості та характеристики товарів

Замовити цікавий флораріум всі бажаючі можуть у нас на сайті. В онлайн-каталозі знаходиться багато різноманітних композицій, серед яких ви зможете обрати для себе те, що забажаєте. Частіше за все круті флораріуми виробляють з екологічно чистих і натуральних матеріалів, для котрих потрібен стабільний температурний режим і одна й та сама вологість повітря. Недорогий флораріум буде чудово виглядати в квартирі чи в офісі, де садівникам не вистачає зелені і де немає можливості розмістити великі горщики з рослинами. Класні флораріуми мають компактні розміри, завдяки чому вони не загромоджують простір. Їх можна поставити в любу кімнату в приміщенні.

Зайшовши в онлайн-каталог у покупців буде можливість підібрати оптимальний варіант для себе завдяки спеціальному фільтру. Ви зможете обрати бажану ціну, дизайн та роздивитись інші особливості продукції. Ми поставляємо гарні флораріуми виключно популярних виробників, які вже встигли завоювати довіру сучасних клієнтів за всі роки знахождення на ринку.

Цей виріб можна прикрасити за допомогою природних матеріалів. Можна покласти туди морські камінці, черепашки, «зірки» й таке інше. Крім декору, до цього виробу можна додати такі речі, як:

  • деревне вугілля. Завдяки цьому матеріалу всередині маленького флораріуму не будуть накопичуватись бактерії. Таким чином, рослини будуть знаходитись в сприятливому мікрокліматі;
  • дренажний шар. Його кладуть всередину аби усунути вологу. Цей шар може бути розроблений з різних матеріалів.
  • субстрат грунту. Ним користуються задля створення спеціального клімату.
  • за індивідуальними побажаннями ексклюзивний флораріум можна застелити мохом.

Флористи можуть зкомпонувати різні рослини, чи ви самостійно можете зробити з нестандартного флораріуму те, що вам заманеться. Дизайнерське стильне оформлення вам однозначно гарантовано.

Чому замовлення варто зробити у нас?

Краще за все звернутись до нашого магазину. На то є багато причин:

  • швидка доставка по всій території України транспортними поштовими службами.
  • високий рівень обслуговування.
  • індивідуальне відношення, як до нових, так і до постійних покупців.
  • можливість оплати готівкою чи банківською карткою.

Звертайтесь до нас в любий час. Будемо чекати оформлення заявок та дзвінків великим нетерпінням! Зробіть приємно своїм друзям та близьким - подаруйте якісну продукцію по оптимальній ціні.

У цій категорії немає товарів

Всього в категорії 0 товару(ів). Ціною від 0 до 0 грн.