Фільтри товарів

Тримачі для фото

У цій категорії немає товарів

У нашому житті такий активний потік подій, що просто неможливо все тримати в голові. Як же можна відмовитися від красивих кольорових стікерів, на яких так і хочеться записати якусь нотатку? Звісно, зараз у всіх є мобільні телефони, тому немає потреби використовувати звичайний папір. Але зачекай, де твоя творчість і креативність? Уяви як гарно це буде виглядати на твоєму робочому столі. Начальник одразу виокремить тебе для себе, адже зрозуміє наскільки відповідально ти підходиш до виконання роботи. А як щодо того, щоб залишити романтичне послання своїй другій половинці? Це ж так мило і креативно. Приємні записочки здатні додати у ваші стосунки романтики та таємності. 

А як щодо фотографій? Чи залишились тут ті, хто не тримає все в своєму смартфоні (адже в один прекрасний момент може виникнути помилка і все зникне), а роздруковує фотокартки? Тільки уяви як красиво ними можна прикрасити свою кімнату чи робочий стіл… Роздруковувати абсолютно всі фото необов’язково, адже ми знаємо як багато їх у тебе. Обирай тільки ті, що зберігають у собі наймиліші згадки про твоє щасливе життя. Друкуй, спостерігай та насолоджуйся!

Креативний декор від UAmade

Ми уже розібралися з тим, що все найважливіше потрібно зберігати не в електронних носіях; обрали живі фото та творчі записки. Тепер розповімо тобі де їх тримати. Звісно, ними можна обклеїти стіни чи стіл, але це ж не вічно, правда? Колись ти захочеш переїхати чи змінити місце роботи і тобі доведеться акуратно відклеїти це все та пробувати зберегти ідеальний стан.

Як добре, що у тебе є наш інтернет-магазин подарунків, а у нас є круті тримачі для фото та нотаток! Український бренд Shirma встиг попіклуватися про тебе і твої речі, а тому створив ідеальний декор, який точно припаде тобі до душі.

  • Скоро день закоханих чи річниця ваших стосунків, а ти не знаєш що подарувати? У нас є для тебе ідеальні варіанти: тримач для фотографій "Солодка пара" та тримач для фотографій "Парочка закоханих пінгвінів". Це неймовірно милі та романтичні аксесуари, які сподобаються твоїй другій половинці. Такий подарунок буде нагадувати про твої теплі почуття.
  • А як щодо мотивуючих написів? Пропонуємо тобі обрати наступні варіанти: тримач для фотографій "Мрій", тримач для фотографій "Ніколи не зупиняйся", тримач для фотографій "Люби сильніш", тримач для фотографій "Життя прекрасне" та тримач для фотографій "Сьогодні - мій щасливий день!". Це креативний подарунок для тих, хто любить колекціонувати цитати з психологічних книг та постійно їх перечитувати.
  • З фантазією у нас все добре, а тому пропонуємо тобі креативний тримач для фотографій "Коте Да Винчи". Це симпатичний аксесуар, який заслуговує на твою увагу. До речі, такий подарунок сподобається навіть дітям.
  • Якщо ти в гарних відносинах своїм керівником, то можеш подарувати йому тримач для фотографій "Я - БОС!". Але попереджаємо, отримувач подарунку має бути обов’язково з почуттям гумору. Крім того, такий смішний тримая можна подарувати мамі чи своїй дружині, яка любить віддавати накази. 

Тримай речі в порядку разом з нами

UAmade знає як підібрати подарунок, що сподобається усім. Наші тримачі для фото універсальні, а тому можеш дарувати їх як чоловікам, так і жінкам (і звичайно ж, придбай декілька собі).

Нагадаємо тобі, що ми піклуємось про наших клієнтів, а тому гарантуємо:

  • швидку доставку у будь-який куточок України;
  • великий асортимент (від відкритки до кухонного столика);
  • низькі ціни (бюджетний подарунок - це наша родзинка);
  • заманливі акції та знижки (слідкуй за нашим сайтом);
  • милі менеджери, які можуть стати твоїми помічниками у виборі подарунків. 

Поки ти думаєш що подарувати, інші уже купують наші круті тримачі для фото. Тому поспіши, ми уже чекаємо на твоє замовлення!

Всього в категорії 0 товару(ів). Ціною від 0 до 0 грн.