Discovery Map

35467
На віддаленому складі
Ціна: 495 грн
Купити в 1 клік
11044
На віддаленому складі
Ціна: 379 грн
Купити в 1 клік
00301
На віддаленому складі
Ціна: 445 грн
Купити в 1 клік
11482
На віддаленому складі
Ціна: 379 грн
Купити в 1 клік
22209
На віддаленому складі
Ціна: 379 грн
Купити в 1 клік

Discovery Map - український бренд дизайнерських скетч-карт з наклейками для мандрівників. Компанія створює оригінальні карти з незвичайним контентом відповідно до сучасних стандартів якості. Їх місія - мотивувати людей подорожувати по світу і Україні, відкривати для себе нове і змінюватися самим.

Як вони створили Discovery Map

Ольгу і Лілію об'єднує любов до подорожей: вони навіть познайомилися в поїздці. А ще обоє мріяли відкрити свій бізнес.

У 2014 році Ольга шукала нову роботу, а Ліля недавно народила дитину. Вони були вільні - і це визначило їх рішення. Подруги вивчали кілька різних ідей, але зупинилися на улюбленій темі - подорожах. Десь в інтернеті дізналися про незвичайні скретч-карти, які тільки набирали популярність. У них було безліч недоліків: бідний контент, погана якість поліграфії. До того ж не було карт українською мовою. А дівчата хотіли створити саме український продукт.

Вони найняли дизайнера і картографа, щоб придумати оригінальний контент для карт. Подруги навіть придумали поліпшену технологію нанесення скетчу. Друкарні довелося докуповувати обладнання, щоб реалізувати їхню задумку.

Незабаром дівчата створили скретч-карту Discovery Map World Silver, яка сильно відрізнялася від своїх найближчих конкурентів. Тепер Ольга і Ліля мріють вийти на міжнародні ринки, щоб заразити подорожами більше людей по всьому світу.

Чим особливі скретч-карти Discovery Map

Карти Discovery Map роблять мандрівники для мандрівників. До них подібні вироби були дуже примітивними. Максимум що можна було зробити - позначити окрему країну, де ти подорожував.

Discovery Map це не просто карти - це справжні путівники. На них позначені цікаві пам'ятки світу і України - як великих міст на зразок Києва або Львова, так і невеликі замки або каньйони.

А щоб зберегти ваші спогади надовго, наклейте на карту стікер з одним з видів активного відпочинку. Тепер ви можете колекціонувати не тільки місця, але і враження.

Але це ще не всі переваги бренду:

  • Карти зроблені з екологічних матеріалів за європейськими стандартами друку ISO 12647-2.
  • Унікальні карти з прапорами англійською мовою.
  • Мотивуючі афоризми по полях постера.
  • Корисні дрібниці в комплекті: монетка, шматочок фетру для протирання карти, кнопки і навіть туристичне передбачення.

В каталозі UAmade є 6 різних карт українською та англійською мовами.

Кому потрібні Discovery Map

Скретч-карти необхідні двом категоріям людей:

  • Мандрівникам. Якщо ви любите колекціонувати нові країни і враження, якщо ви романтики до мозку кісток - карти Discovery Map допоможуть вам зберігати спогади і будуть підштовхувати до нових відкриттів.
  • Друзям мандрівників. Якщо ваш друг або знайомий відноситься до першої категорії - вважайте, у вас немає проблем з вибором подарунка на день народження або Новий Рік.

Просто вибирайте на UAmade свою карту і починайте відкривати світ.

Ціна
Категории