10 причин нотувати свої думки

18.09.2018
Юлія Фонаскова

В еру технологій люди відзвичаїлися фіксувти свої думки завдяки ручці і аркушеві паперу, хоча давно рекомендується мати при собі блокнот і заповнювати його своїми цінними думками.

Більшість запитають, навіщо це робити, якщо є різноманітні гаджети, з якими набагато зручніше. Так ось представимо вашій увазі 10 головних причин користі записування думок:

1. Уміння правильно висловлювати свої думки

Люди, які не вміють висловити свої думки, мають великі проблеми у спілкуванні, співрозмовнику важко зрозуміти, про що думає така людина, його почуття. Періодично записуючи свої думки, можна легко навчитися висловлювати те, що у вас в голові.

2. Удосконалення пам'яті

Завдяки записуванню своїх думок поліпшується пам'ять. Коли ви фіксуєте ваші думки на папері, ви точно їх запам'ятайте.

3. Звільнення від поганих емоцій

Записуючи все, про що думаєте, ви звільняєтесь від негативу.

Всі переживали важкі і погані дні, коли настрій гірше нікуди і нічого не хочеться. Негативні емоції можуть нашкодити нашому здоров'ю, тому треба позбавлятися від поганих думок, і для цього прекрасно підійде ручка та папір.

4. Зняття стресу

Записуючи свої думки, люди рідше страждають від стресу. Процес записування сприяє розслабленню і заспокоєнню, знову ж сприяє звільненню від емоцій.

5. Візуалізація

Для досягнення мети потрібно бачити вашу кінцеву точку. Записуючи цілі, людина може уявити чудове майбутнє, уявляти, як вона досягне успіху. Тому записи допомагають реалізувати поставлені цілі.

6. Поповнення словникового запасу

Записуючи будь-що, люди використовують більше слів для вираження своїх думок, завдяки чому їх словниковий запас поповнюється.

7. Розвиток творчості

Коли людина довго пише від руки, виникає відчуття, що слова самі лягають на папір, а ви просто присутні поруч під час цього процесу. Такий стан говорить про те, що потік вашої творчості відкритий.

8. Звільнення від метушні

Записування думок допомагає навести лад у взаєминах, справах та інших сферах життя. Ви не просто пишете, а вже розкладаєте все по своїх місцях. Життя стає впорядкованим і спокійним.

9. Можливість відстежувати свій успіх

Під час труднощів на шляху до своїх цілей іноді хочеться опустити руки і залишити все, але коли ви відкриєте свої записи, побачите, що успіх поруч, а складності роблять вас сильнішими.

10. Прояв яскравої індивідуальності

Навколо людей з гаджетами людина зі стильним блокнотом і красивою ручкою привертає до себе увагу та виглядає незвично.

Прочитавши всі 10 причин, ви просто зобов'язані купити блокнот для себе, і в цьому вам допоможе UAmade.


Блокнот «The tobi» чорний


Незвичайний блокнот з чорним папером і білими мотивуючими малюнками. Вміщує щотижневий планер на рік, сторінки важливих дат, сторінки зі списками (книги, кіно, місця, подорожі), таблиці для цілей і справ, трекер корисних звичок, трекер настрою, сторінки для натхнення, SWOT-аналіз особистості, челлендж цікавих справ на 21 день і чисті сторінки.

«Блокнот для справи»


Блокнот має креативний дизайн як всередині так і зовні, призначений для нових цілей та ідей. На кожному розвороті є ілюстрації, які роблять досвід ведення блокнота яскравішим. Блокнот дуже веселий, в ньому прекрасне все: обкладинка, палітурка, наліпки і звичайно ж наповнення. Неповторний гумор і авторські ілюстрації завжди піднімають настрій.

Блокнот «Правила життя справжньої дівчини»


Щоденник для дівчаток, в якому можна отримати, поради, мотивуючі фрази і багато натхнення. Oh My Book! Mini - ідеальний щоденник для дівчат, для шукачів натхнення, для пошуку ідеального лука, ідеальний подарунок на 8 березня, ідеальний мотиватор, ідеальний генератор правильного настрою.

Блокнот «Отлічна ідея»


Обкладинка з усім відомим гусаком і його веселими фразочками не залишить вас байдужим.

160 сторінок для ваших записів і думок.

Блокнот «Мамочкин блокнот»


Ідеальний блокнот для матусь і їхніх малюків, який допоможе зберегти ваші спогади, враження і прекрасні моменти в пам'яті.

Коментарі

Не знайдено дописів

Залишити відгук