Працівники яких галузей відзначають день професії у березні

22.02.2023
Александр Upmycart

Оптимісти жартують: привід для поздоровлення є завжди – було б бажання привітати. Достатньо взяти до рук календар і подивитися, день чого (або кого) відзначають в конкретний момент часу. Березень щедрий на радісні події. А сайт гарного настрою UAmade вже підготував незвичайні подарунки для тих, хто відзначатиме своє професійне свято у перший місяць весни. Хто ж ці щасливці?

настільний календар кулькові ручки блокноти

Які фахівці відзначають своє професійне свято у березні

Багато червоних дат носять не тільки риси конкретної виробничої чи економічної галузі. Більшість свят мають характер культурологічний, соціальний, масовий. І за бажанням, привітати з Днем діджея або Днем лялькового театру можна будь-кого: і маму, і чоловіка, і сина, і сусіда по сходинковому майданчику.

Робота як свято

 • Почнемо з першої сторінки календаря: 1 березня громадськість святкує Всесвітній день телебачення, але з маленьким дописом - дитячого телебачення. Всі ми родом із дитинства і дуже любимо мультики навіть у дорослому віці. І у кожного з нас є свій улюблений дитячий письменник, за книгою якого зняли фільм. Привід для святкування серйозний.
 • Про письменників: 3 березня працівники художньої літературної галузі святкують своє міжнародне свято: День письменника. Автором цього дня стала правозахисна організація, яка поєднує професійних письменників: РЕN Internationаl. Всім романістам, поетам, публіцистам, а також редакторам, коректорам, журналістам, копірайтерам приготуватися! Окрилені творчою місією колеги зможуть на законних підставах організувати веселий корпоративник. Зрозуміло, з презентами.
 • Після 8 Березня (наступного дня) українці, окрім традиційних Шевченківських дат, відзначатимуть День діджея. Хтось піде святкувати у клуб. Найкращий подарунок - Подивитися та послухати шоу професійного діджея.
 • Фахівці словесного жанру відзначатимуть свій день: 12 березня вшановують свободу слова у глобальній мережі – в Інтернеті. Свято з'явилося нещодавно, 2008-го року, його оголосили в рамках міжнародної організації репортерів без кордонів. Увага до правди і вільнодумства набуло відкритого, святкового характеру.
 • три керамічні чашки

 • Працівники митної та податкової служб святкуватимуть свій профдень 18 березня. Привід хоч і дуже серйозний, але радісний. Якщо серед вас є представники цього професійного сектору – не забудьте привітати їх.
 • 20 березня працівники ЖКГ прийматимуть свої привітання. Сфера дуже серйозна та відповідальна, в ній задіяно багато господарських підрозділів, що відповідають за чистоту, водопостачання, озеленіння.
 • День лялькового театру (теж Міжнародний) та День поезії відзначатимуть 21 березня. Події можна поєднати - і сходити всією сім'єю на цікаву виставу до ТЮГу.
 • 23 березня вся планета говорить про значущість професії метеоролога. Люди, які стикаються щодня зі стихією у різних її проявах, точно знають, якою має бути погода в будинку.
 • 24 березня святкуватиметься День фтизіатра. Про тих, хто дбає про наше здоров'я, також слід сказати вголос.
 • Військова людина має кілька календарних дат, обведених червоним олівцем. Так, 26 березня українці відзначають День Нацгвардії.
 • Юрист святкуватиме Міжнародний день юриспруденції 14 березня, а його помічник – 26-го.

Перший місяць весни розписаний буквально по хвилинах, але не варто впадати у відчай, якщо ваша професія у переліку не згадана. Рік складається з дванадцяти місяців, ваше свято ще попереду.

Особливості профподарунку

Святкування складається з урочистої і основної, неофіційної частини: і без подарунків тут не обійтись. Якщо корпоратив проводиться на роботі в колі колег та однодумців – часто купують однакові чи схожі подарунки, що відносяться до події призначенням чи дизайном. Так письменникам, юристам, журналістам цілком підійдуть блокноти і ручки. Щоб скреативити, можна замовити чашки з характерними написами чи підставки під ручки.

шоколад ручної работи консерва-чай

Особливість професійних дат у тому, що презенти з нагоди найчастіше вибираються нейтральні, недорогі, сувенірного типу. Але завжди є нагода відрізнитись і відійти від загальноприйнятих стандартів. Представницям прекрасної статі, незалежно від роду їх діяльності, дарують солодощі в гарній упаковці - цукерки, шоколад, порційний мед. Верх креативу - печиво з прогнозами. І десерт, і довгограючий подарунок, адже діставати печенюшку з банки необхідно по одній на день.

Універсальними є такі презенти, як кава і чай. Ароматні напої, що заварюються навіть на роботі, люблять усі. Напевно ви знаєте, хто з ваших колег полюбляє чорний або зелений чайок, а хто без розуму від кави. Якщо до пачки зерен або заварки додати чашку, сюрприз вийде більш емоційним, упевнені фахівці ЮАмейд. Вони готові допомогти з вибором подарунка. Просто зателефонуйте чи напишіть, але попередньо вивчіть каталог.

Коментарі

Не знайдено дописів

Залишити відгук