Breaking news: Zatarga заквітчує все навкруги!

21.11.2018
Юлія Фонаскова

Шукаєш ідею як урізноманітнити інтер’єр? Усі варінти дизайну здаються тобі надто нудними та безбарвними? Тоді ми йдемо до тебе! Стильні, яскраві та якісні - наліпки від Zatarga - нове життя твоєї оселі.Повір, інтер’єрна наліпка - це свіжий подих у життя твого інтер’єру. Чому? 

По-перше – це яскраво та стильно.

По-друге – ти забудеш про «ой, чи собі ремонт зробити», «гугл, де придбати дешеві шпалери» та «як покласти плитку дешево-власноруч».

Ну а по-третє – дім скаже тобі: «ДЯКУЮ!» (підтверджує наша оселя:)). Для наочності – кілька варіантів. Переконайся!Інтер'єрна наліпка "Тюльпани"

Усипати кухню тюльпанами 

Інтер'єрна наліпка "Квіти вишні"

Запросити квітень на каву 

Інтер'єрна наліпка "Лісові ягоди"

Випити чаю з ягодами 


Питання, які часто ставлять нам покупці

Чи витримає наліпка перепад температури? На які поверхні її можна наносити? Чи впораюсь я без допомоги професіонала? Як я маю доглядати за наліпкою? Якщо я захочу змінити інтер’єр, як зняти наклейку і видалити сліди клею? Відповідь є. Давай по порядку. 

1. Ми чудово розуміємо, що робоча зона кухні це — плита, умивальник і постійне використання води, вогню та пара. Наклейка легко витримує все це і не пошкоджується. 
2. На які поверхні зможеш її нанести? Фарба, шпалери, меблі, двері, скло, дзеркало,  кахель і, навіть, побутова техніка!
3. Чи впораєшся власноруч? Звісно! По-перше, наша диво-докладна інструкція допоможе тобі, а по-друге, ми подбали про засоби «відступу» і до основної наліпки висилаємо тест-наліпку, на якій ти зможеш потренуватися. 
4. Доглядати наліпку вкрай зручно та просто. Ти можеш мити її м'якою губкою і будь-яким миючим засобом – ламіноване покриття стійке до води та перепадів температур. 
5. Як зняти наліпку. А варто?:) Ну, добре, зміни – рушій прогресу. Тому засіб є. Потрібно знайти край наліпки, підчепити його, і плавно, по діагоналі, відклеїти. Для пришвидшення процесу можеш прогріти наліпку феном. 

Інструкція з наклеювання 

1. Приклеювання наліпки – справа двох. Тому заручайся допомогою друга і гайда декорувати. 
2. Перед наклеюванням необхідно виміряти місце декорування, аби наліпка красиво розмістилася на обраній поверхні. 
3. Поверхня неодмінно повинна бути чистою, сухою і рівною, бо будь-яку рельєфність буде видно на наклейці. 
4. Місце декорування слід зволожити водою і протерти губкою. Це дасть можливість легко розрівняти наліпку після монтажу. 
5. Момент істини. Розгорніть наліпку і прикладіть до обраної поверхні(не знімайте паперовий шар!). Якщо наліпка більша, ніж потрібно, зайве можна відрізати, звісно, якщо це не псує цілісність зображення. 
6. Вирівняйте наклейку таким чином, щоб уникнути перекосів. Зафіксуйте її в правильному положенні паперовим скотчем.
7. З верхньої частини зніміть паперову підкладку і відріжте її. Не звільняйте одразу весь стікер від паперової підкладки! Клейте наліпку поступово, розгладжуючи її пластиком від центру до краю. 
8. Ретельно розрівняйте поверхню малюнка так, щоб не було пухирців, складок і нерівностей. Якщо після наклеювання залишились пухирці - не впадай у відчай - вони легко видаляються за допомогою голки: проколи їх посередині і обережно розгладь поверхню. Складку можна видалити, використовуючи фен. Нагрій. Розрівняй рекелем.

Коментарі

Не знайдено дописів

Залишити відгук