Анна Стратийчук

У цій категорії немає товарів

Анна Стратійчук-експерт в області саморозвитку та особистий тренер. Вона займається тим, що вчить жінок ставити цілі і домагатися їх виконання, розкривати свій потенціал і досягати успіху в справах і відносинах. У Анни більше 10 років досвіду в галузі психології саморозвитку, нейролінгвістичного програмування, тайм-менеджменту, управління фінансами і психології відносин.

Як Анна Стратійчук придумала книгу-коуч

Робота для Анни - свого роду хобі. Їй подобається впливати на людей і допомагати їм реалізовувати свої мрії. Вона отримує від цього справжнє задоволення.

Тривалий час Ганна консультувала своїх підопічних особисто і проводила групові тренінги. Вона розробила авторські методики, які допомагали її клієнтам досягати реальних результатів і покращувати всі сфери життя. Але в якийсь момент зрозуміла, що досягла певної межі. У неї було багато знань, накопичених десятиліттями, але вона не могла поділитися ними з усіма бажаючими. Причому не просто поділитися, але і навчити правильно ними користуватися.

Тоді їй прийшла ідея написати книгу-коуч з елементами робочого щоденника. У цій книзі вона сконцентрувала всі накопичені знання і досвід. Книга скомпонована так, щоб ви могли відразу ж випробувати на практиці всі поради. Оскільки Анна працювала в основному з жінками, то вона так і назвала свій продукт: "Щоденник леді-лідера".

Анна не збирається зупинятися. В її планах - вдосконалення свого щоденника і створення нових продуктів, які допомагають людям стати кращими.

На що здатна книга-коуч від Анни Стратійчук

"Щоденник леді-лідера" - це повноцінний особистий коуч, який приведе вас до досягнення своїх цілей. 

Кожна сторінка  щоденника містить практичну інформацію, яка вчить вас корисним навичкам:

 • Тайм-менеджмент;
 • Постановка цілей;
 • Робота з підсвідомістю;
 • Позитивне мислення;
 • Фінансова грамотність;
 • Рефреймінг;
 • Візуалізація.

У щоденнику є спеціальні таблиці і розділи, де ви можете впроваджувати запропоновані техніки:

 • Таблиці для щомісячного контролю фінансів;
 • Стратегічний план на рік і на п'ять років;
 • Колесо життя - спеціальна діаграма, в якій ви оцінюєте і плануєте всі сфери життя, від фінансів до відносин;
 • Список бажань;
 • Списки подяки.

В блокноті 114 сторінок з твердою палітуркою. Розмір щоденника дуже зручний, ви легко можете покласти його в свою сумочку і носити де завгодно.

Головна відмінність щоденника від інших подібних книг в тому, що він націлений на реальну роботу над собою. У ньому немає води і розлогих міркувань - тільки корисна інформація, упакована для практичного використання. Тепер вам не доведеться витрачати гроші на власного психолога або коуча.

Це книга для всіх дівчат, які знають, що гідні більшого. Це щоденник, який допоможе кожного дня робити кроки для досягнення своїх цілей. Він допомагає організувати своє життя, викинути з нього все сміття і зосередитися на головному: сім'ї, кар'єрі та фінансової незалежності.

Замов "Щоденник для леді-лідера" на UAmade і почни змінювати своє життя вже сьогодні.