Amore Body Print &Craft

У цій категорії немає товарів

Amore Body Print & Craft - українська компанія, створена в 2018 році для дівчаток та жінок, з дуже благородною місією: прикрасити тіла красивими картинками, які дарують не тільки прекрасний настрій, але і обов'язково привертають увагу своєю оригінальністю.

Хто такі Amore Body Print & Craft?

Якщо ти хоч раз замислювалась, щоб "на цю та на ту, набити собі тату", але тобі страшно, а можливо тобі немає 18 і твої батьки забороняють набивати татуювання, ти боїшся, що на старості малюнок буде негарним або зовсім швидко тобі набридне. Але все ж дуже хочеться прикрасити своє тіло чимось незвичайним? Вихід є!

Amore Body Print & Craft створюють унікальні картинки. Всі малюнки авторські, адже робить їх професійна художниця. Бренд був створений для радості і краси в цьому світі, а саме це і хоче нести в собі кожна дівчина. У чому ж унікальність? Малюнки дуже ніжні і жіночі, зображення з безліччю квітів, наповнені легкістю і обов'язково знайдуть відгук у кожної представниці прекрасної статі. На UAmade можна знайти величезний вибір, починаючи від малюнка з блакитними ірисами, рожевими півоніями і закінчуючи метеликами. Можна вибрати будь-яку картинку, в яку ви будете вкладати свій сенс або ж просто знайти найгарнішу у і наклеїти на видиму частину тіла.

А якщо потрібно потішити близьких і друзів, то тату стане креативним подарунком, як для дорослих, так і для дітей.

Переваги креативних малюнків

Отже, в чому ж основні переваги Amore Body Print & Craft:

  • Тату є тимчасовим і вам не потрібно перейматись, що тату залишиться назавжди на вашому тілі;
  • Можна змити в будь який час і нанести новий малюнок, адже вибір у Amore Body Print & Craft величезний;
  • Застосовується до абсолютно різних вікових груп, сподобається як маленькій дівчинці, так і діловій бізнес-леді, яка летить на відпочинок;
  • Широкий асортимент, а найважливіше - низька ціна, яку може дозволити абсолютно кожен;
  • Неймовірна прикраса для тіла, як для себе, так і для близьких;
  • Чудовий настрій і захоплення оточуючих.

Як же скористатися? Нанести малюнок - легкий процес. Все що тобі потрібно - зняти плівку з тату, вибравши те місце, де буде знаходитися картинка, намочити і почекати 30 секунд, зняти папірець, все, татуювання готове. У підсумку, менше ніж за 2 хвилини і не докладаючи особливих зусиль, ми маємо прикрасу на тілі.

Покупці Amore Body Print & Craft

Хіба цього не досить? До сих пір думаєш? Тоді подивися, що говорять наші клієнти:

"Дуже красиві тату, легко наносяться і довго тримаються!", "Все відмінно. Рекомендую! "І ще сотні захоплених відгуків.

Хто може стати володарем Amore Body Print & Craft? Прикраси створені для всіх тіл жінок від 3 до 100 років. На даний момент, тату можна замовляти по всій Україні, ми відправимо вам до Києва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Харкова чи Львова. Адже ми знаємо, що краса врятує світ!